Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az 5 érettségi tárgy közül...

Az 5 érettségi tárgy közül melyeket a legfontosabb jól megírni ha tovább akarok tanulni?

Figyelt kérdés

Informatika szakon vagyok tehát az 5.tárgyam az informatikai alapismeretek lesznek.

Eddig infó irányba akartam tovább tanulni de már nem igazán tetszik.

Ehhez ugye az angol a matek és az infó érettségi a legfontosabb ezek számítanak bele a legjobban a felvételi pontokba.

De egyelőre még nem tudom merre tovább szóval melyikekre lenne a legfontosabb fókuszálni és jól megírni melyek úgymond a leguniverzálisabbak amiket a legtöbb szakon súlyozottan számítanak a felvételibe?


2021. okt. 30. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A matekot szinte mindenhol elfogadják, szóval arra érdemes rágyúrni, akár még emeltet is lehet tenni.
2021. okt. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Matek es informatika
2021. okt. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Hát én a helyedbe felkészülnék rendesen mindegyikre, mert utána egy jó eredménnyel kb a közül válogatsz, ami közül akarsz.
2021. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!