Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz kedden iskola?

Szerintetek lesz kedden iskola?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vasárnap van, de volt már olyan hogy hétfőn bejelentette hogy keddtől nincs iskola.

2021. okt. 31. 23:33
A kérdező szavazást indított:
Szerintem Nem Lesz Kedden Iskola
Szerintem Lesz Kedden Iskola
Szerintem Még Ezen A Héten Kell Járni
Szerintem Még Novemberben Kell Járni
Szerintem Nem Lesz Digitális Oktatás Ebben A Tanévben
76 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Közép Iskola/ Egyetem-ről van szó!
2021. okt. 31. 23:34
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

"volt már olyan hogy hétfőn bejelentette hogy keddtől nincs iskola"

Mikor?

2021. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Tavaly… November 10.-én lett bejelentve hogy 11-től digitális oktatás van
2021. okt. 31. 23:58
 4/28 anonim válasza:
74%
Én úgy emlékszem, hogy nov. 9-én lett bejelentve, de ez most mindegy. Szerintem a téli szünetig megyünk, jelenleg maszkot is csak néhány helyen kell hordani, furcsa lenne ha hirtelen bezárnánk. De remélem nem kell még egyszer digitális oktatás keretein belül tanulni.
2021. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak előző nap jelentette be, de en is azt remelem, hogy nem lesz tobb digitalis tanrend.
2021. nov. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Kedden még biztosan lesz,meg szerintem még egy darabig.

Ha lesz is digitális oktatás,kb.november vége-december elején fogják azt bevezetni.

2021. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ilyen átoltottság mellett már nagyon nem valószínű, hogy leállítják az országot karácsony előtt, márpedig az iskolák bezárásával más korlátozásoknak is életbe kéne lépniük - sőt, talán még hamarabb is...
2021. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
A korlátozások következő lépése az lesz, hogy fel kell venni a maszkot mindenhol, meg egyre több szolgáltatást kötnek majd az oltási kártyához. De Európa nagy részén jelenleg jelenléti oktatás van, csak ott nem, ahol még rosszabb a helyzet, mint a harmadik hullámban. Napi 15k fertőzött alatt én nem számítanék digitális oktatásra.
2021. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%

"Napi 15k fertőzött alatt én nem számítanék digitális oktatásra."

Szerintem nem is a fertőzöttek számától fog függni, hogy mikor, milyen intézkedések lépnek még életbe, hiszen az, hogy valaki fertőzött, még nem olyan nagy ügy legtöbb esetben, főleg, ha többszörösen oltott is az illető.

2021. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem lesz, mert azzal elismernék, hogy az egész oltásra felépített védekezési stratégia megbukott.
2021. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!