Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiderült, hogy Waldorfos a...

Kiderült, hogy Waldorfos a magántanárom, vajon ezért nem sikerült a felvételi?

Figyelt kérdés

Őt ajánlották, ezért tavaly elkezdtük a felkészülést az emelt érettségire, mert az állatorvosi lett volna a cél. Én normális gimiben tanultam, úgyhogy ahhoz a rendszerhez voltam szokva. Eleinte nem tudtam meghatározni, hogy mi zavar a módszerében, de valami akkor sem volt oké. Nem volt felépítve sem ütemezve a tanulási terv, amit eddig mindig a tanárok szabályoztak, legalábbis ehhez voltam hozzászokva. A waldorfos tanár mellett alig haladtunk, gyakran amikor pl. a növényeket tanultuk, akkor képes volt 20 perceket beszélni érdekes, bár nem releváns dolgokról, ami kissé már a spiritualizmus (talán rosszul írom, bocsi) felé hajlott. Leromlott a teljesítményem, mert olyan érzésem volt, hogy van időm, mindent elnézett nekem, nem sürgetett, ezért lemaradtam, pedig egy “klasszikus” tanár épphogy kicsit kritikus, mert magától az ember nagyon nehezen szánja rá magát. De nem is ez a baj, hanem mindig sokat késett, az ő életében sem volt rendszer, ja és egyáltalán nem érdekelte a járvány. Talán le is fertőzött, mert emlékszem, hogy áprilisban covidos voltam és utána mondta el, hogy lázas volt. A többiek már rég haladtak a számolással is, én le voltam maradva, nem is motivált a tanulásra, hanem mindent rám bízott, így végül nem sikerült a felvételi. Most újrapróbálom, de elkezdtem közben egy egészségügyi szakot.


Nektek volt már hasonló tapasztalatok? Ismertek olyat, aki waldorfos tanár vagy olyan készítette fel?



2021. nov. 1. 21:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Mégse vettem fel. Ez érv.
2021. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha annyira jó voltál, akkor miért nem láttad előre, hogy kevés vagy?

Vagy csak akkor vagy okos, amikor a neked szimpatikus tanár 5-t ad?

Ha annyira jó lettél volna, akkor felvettek volna. Ez így csak rinya.

2021. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Meg a vizsgáztató is pikkelt rád, és az eső is esett, mi?

A hajad is rosszul állt és a fekete macska is átment előtted!

Így már esélyed se volt! Waldorfos tanár is csak akkor lehet valaki, ha az alap diplomájára további min. 4 évet nappalin tovább tanul. De szar... többet tanult az az ember, mint a korábbi tanáraid, de szidd, persze. Biztos nem te vagy harmatgyenge. Ő a szar.

2021. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Neked szenvedélyed beletaposni másnak az életébe, vágyaiba, céljaiba? Egyáltalán nem erről van szó. A szüleim is érzékelték, hogy leromlottam, az órákon lényegében tanulás helyett csak beszélgettünk az élet értelméről, amit időnként összekötött a tanulással, ezért megvolt a látszat, hogy haladunk is. Most már tudom, hogy nekem a klasszikus módszer sokkal jobban megfelel, de felvetettem, mint egy lehetséges okot, hogy miért maradtam le ennyire, ha korábban mindig jól teljesítettem.

Az emberekre hatással vannak más emberek, módszerek, de lehet csak én vagyok ennyire befolyásolható, nem tudom.


Mindenesetre köszi a sok pozitivitást, neked is minden szépet!

2021. nov. 1. 21:52
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
:DDDDDDDDDDD Annyira nulla az érvelésed, annyira gyerek vagy még. És most , hogy nem vettek fel mi leszel? Segédápoló? Takarító? Neked is minden szépet, idióta.
2021. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Te nem vagy több, mint egy frusztrált komplexusos troll, úgyhogy többet ne is írj, mert csak kötekedni akarsz.
2021. nov. 1. 22:00
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha annyira jó reálos vagy, miért kellett a tanár? Önmagadtól is feltudtál volna készülni bogaram.


Placcs.

2021. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

Minden iskolában van jó és rossz tanár.

Ha láttad, hogy nem megfelelően haladtok, akkor váltani kellett volna magántanárt, ennyi.

2021. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem a tanár hibája, hogy nem ütötted meg a mércét
2023. máj. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!