Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tanuljam meg a szóbeli...

Hogyan tanuljam meg a szóbeli tételeket?

Figyelt kérdés

Egy egy tétel laza 2A4 es oldal amit kívülről kell tudni.

Üljel le és egyesével olvassam el újra meg újra mig az összeset megnem tanulom vagy hogy?


2021. nov. 2. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

olvassam el újra meg újra mig az összeset megnem tanulom vagy hogy?


Kb.

Szövegkiemelőzd.

Ha tömény az anyag, nehéz és nagy a szigor, akkor ha egy részt úgy érzed, hogy megy kezd el leírni, mintha vizsgán dolgoznád ki. Ha nagyjából sikerült mehetsz a következő szakaszra.

2021. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
38%
Én főbb pontokba szedtem. Csak egy-egy mondat, és amikor felmondtam valakinek, akkor a betanult anyaggal egészítettem ki. Tehát ezek voltak a főbb mankók, amit ott szóbelin is leírtam a lapra, majd ha elakadtam erre néztem rá, és szinte jött magától a közte betanult szöveg. A legfontosabb részeket emeltem ki, mert töltelék szöveget kitudok találni, de a tétel legfontosabb részeit eltudjam mondani.
2021. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!