Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Óbudai Egyetemen "könnyebb"...

Az Óbudai Egyetemen "könnyebb" a villamosmérnöki képzés?

Figyelt kérdés
Hallomásból úgy tudom, hogy egyszerűbb, mint a BME-s képzés. Az egyetem sokkal érthetőbben adja le az anyagot, kicsit enyhébbek a követelmények és nem arra utaznak, hogy a hallgatót szivassák minden létező eszközzel. Ez mennyire igaz? Tényleg jobban megéri odamenni, mint a BME-re?

2021. nov. 2. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"Én beszélgettem személyesen Morgan Stanley, Continental és MOL HR-esekkel"

Én hálistennek se ezekkel, sem a győri autógyáriakkal, de állítólag azok például mondták.

2021. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Audi? Nem tudom, lehet. :D MOL-nál például VIK-es az egyik fejes fia, de ő is csak nevetett, hogy ilyen nincs. Én meg szüleim munkájából adódóan, meg amiatt, hogy korán elkezdtem dolgozni, egészen sok kapcsolattal rendelkezem és engem is furdalt a kíváncsiság, hogy van-e emögött az állítás mögött bármi. Pedig MS és Continental ipari partnereink is.
2021. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sehol nem láttam még ennyi 0-s választ :D
2021. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Ja, a becsületükben sértett kandósok.

Tegnap is írtam ezt, jól ki is törölték. :D

2021. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem van itt bme is, legalábbis az én HR-es tapasztalataim egyik oldal felé sem húznak, teljesen objektívek és még így is 0%. :D
2021. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Kandós vagyok.Egy valamivel egyetértek.A bme-en sokkal többet kell szenvedni.Ez tény.Én valószínüleg nem is bírnám.Nem a képességeim miatt,hanem,hogy nem tudnék annyit tanulni.De,az hogy az Óe-en kevésbé hozzá értők kerülnének ki,azzal vitatkoznék.Rengeteg kíváló halgatótársam van,akik értenek hozzá amit csinálnak.De az is igaz,hogy bőven vannak olyanok is akik leszarják,mert nincs jobb.Mint mindenhol.Én őket nem tartom jó szakembernek.A beleölt munka határozza meg a szakembert.Attól,hogy vkinek több mondjuk az analízis tudása,attól még nem jó szakember.Én annak vagyok a híve,hogy aki szereti amit csinál és képes többet belerakni,mint ami elvárás,mert érdekli az adott téma,és képes tenni érte,az jó szakember.Szivatás van,de általában tiszták a követelmények.Ha tanul az ember simán megvan.Az igaz,hogy nem kell megszakadni.Tanáraim akik eddig voltak,néhányat leszámítva nagyon segitőkészek.A Kandó nem rossz egyetem,én szeretem.De,hogy az alapján megbélyegezni vkit,hogy hol végzett,és nem pedig a tudása és a szakmai szeretette irányt az kicsit durva...
2021. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Furcsállom, hogy olyanról még nem hallottál, hogy Oxforban végezni rangosabb dolog, mint a skót cipőfelsőrészkészítők nyári egyetemén...
2021. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!