Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz a hír hogy a héten...

Igaz a hír hogy a héten bevezetik a távoktatást a felsőoktatásban?

Figyelt kérdés

Több forrásból is ezt hallom, egyetemi tanárok is ezt mondják, meg itt a gyakorin is azt írják hogy hallották egyetemi tanároktól.


Ez igaz vagy csak trollkodás?



2021. nov. 9. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Én ilyenről sehol se hallottam.
2021. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem meg azt mondta ma az egyik tanárom, hogy "jövő héten találkozunk". Mindenki maximum találgat, de szerintem nem. Egyelőre örülnének a szakemberek, ha a maszkozást meg az oltási kártyát ki tudnák erőszakolni a kormányzatból, de nem fogják így szembeköpni saját magukat. Magyarország működik, ugyebár.

Egye előnye tényleg lenne az online-nak, végre megszűnnének ezek a kérdések.

2021. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Bár igaz lenne.
2021. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Még csak GyK-n olvastam az ebben reménykedőket. Amúgy szeptember eleje óta írja mindenki, hogy ezt mondja a tanár, meg megbízható forrásból tudja, hogy online oktatás lesz
2021. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Tavalyi rendelkezéseket osztogat perc fogyatékos
2021. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2021. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, látom mindenki kormányközeli és biztosra tudja a választ, hogy "nem". Kitől kérdeztétek meg? Vityától?


Köszönöm!

2021. nov. 9. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen ember írta, hogy nem. Hol látsz több ilyen választ?
2021. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Vitya sem sokat segítene. Eddig mindent tagadott, egész addig, amíg hirtelen bejelentette. A nem válaszokban is inkább cinizmus van, nem kormánypártiság. Mindenki tudja, hogy tavaly nyár óta minden korlátozást addig halogatott a Fidesz, amíg lehetett.
2021. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
#2: Akkor meg azon fog menni a rinya, hogy mikor mehetünk már vissza az iskolába.
2021. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!