Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt törin azok az évszámok...

Emelt törin azok az évszámok kellenek, amik benne vannak az kerettantervben, vagy bármit kérdezhetnek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerettanterv!
2021. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ugyanígy a fogalmakkal , személyekkel, helyekkel? Azok án felül nem kérhetnek?
2021. nov. 22. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írásbeli a kerettanterv, szóbelin viszont határ a csillagos ég.
2021. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Ostobaság, a tanárok tartják magukat a k. tantervhez, az is elég húzós.
2021. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogyne. Almodozz csak 4-es. A tanárok tarthatják a tantervhez, de a szóbelin bármi emelt szinten előjöhet. Ezt neked nem fogjak a padban megtanitani. Szó szerint barmi előjöhet (voltam szóbelizni) + tanárnak tanulok. Tapasztalatból mondom, szóbelin mar keves a tk.
2021. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5. Tanár vagyok, történelem szakos, úgyhogy fogadd el, amit írtam.
2021. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy órán nincs idő a kernél többet tanítani, de nagyon tájékozatlan tanár lehetsz, ha ezt nem tudod. Emelt szinten bármit kérdezhetnek szóban. Olyat is ami nincs benne a TK-ban. Eleve úgy érdemes emelt szintre tanítani a gyereket hogy szerteágazó világlátása legyen. Több forrásból, több tanulmányból, megfelelő internetes portálokról. Tanár vagy vagy sem, ez elég alap dolog. De ez minden érettsegin igy van emelt szinten. Idealizált világban élsz ha úgy gondolod, hogy csak a kerettanterv számít.
2021. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Mivel készítettem már fel gyereket emelt szinte és 97%-kal bejutott az ELTE nívós szakára, tudom mi a követelmény!
2021. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel szóbeliztem tudom hogy tőlem kérdeztek olyat, ami nem volt benne a kerben de másik 40 hallgatót is tudok példának hozni, akik ugyanígy jártak. ;)
2021. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!