Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha osztályfőnököt húztam mit...

Ha osztályfőnököt húztam mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Valami olyan dolgot ami köthető a tantárgyhoz amit tanít például.
2021. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
angolt tanít, de még nem is ismerem és nem tudom mit vegyek neki.Alkohol gáz lenne? Tescoban láttam ilyen bort pohárral karácsonyi csomagban.Vagy mennyi ajándékot szokás venni?
2021. nov. 27. 15:03
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves, nő/férfi, mit tudsz róla ?
2021. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az összeghatár? Ha nem ismered annyira, akkor ajándékozhatsz neki karácsonyfa díszt, bonbont, valamilyen karácsonyi illatú kézkrémet, valamilyen minőségi tollat, bármilyen apróságot.
2021. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
29 éves férfi
2021. nov. 27. 15:56
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem alkoholt ne. Egy szép borospohár, vagy minimális alkoholtartalmú bonbon belefér, de szerintem a bor nem. Aztán lehet én gondolom rosszul. Gravírozott toll, minőségibb csoki, jövő évi határidőnapló (bár sokszor tanévre szóló tanári zsebkönyvet használnak, akkor ez nem), karácsonyfadísz, házi szaloncukor, esetleg kártyajáték, én ilyesmiket adnék neki, ha nagyon nem ismerem.
2021. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
A butlersben árulnak szép szarvasfej formájú dugót amivel le lehet zárni a megnyitott bort. Én is a tanárom húztam és azt vettem neki mert elegáns, hasznos de nagy eséllyel még nincs neki, illetve egy doboz bonbont.
2021. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is kihúztam egyszer, mindenki azt javasolta bort vigyek. Ezért vettem egy kb 500 ft-ost, a lehető legolcsóbbat, és mást nem is tettem mellé a csomagba. Amilyen szemekkel nézte, szerintem utána el is önthette egyből, de én se ittam volna meg azt a tákolmányt. Amúgy meg nem is érdekelt, ha azt hitte, hogy pont én fogok drága bort venni neki, akkor tévedt. Csokit meg ugye nem illik vinni, mert ő már nem gyerek, esetleg valami drága Rafaello stb, de arra meg nem vagyok hülye költeni. És szín 5-ös voltam végig, szóval ha haragudott volna se tudott volna mit tenni.
2021. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ha dezodor/tüsfürdőcsomagot vennék és egy likőrös bonbon szerűséget az elég?
2021. nov. 27. 19:45
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Bőven szerintem, egy pár zokni is elég volna a részemről. Vagy mit gondolnak az emberek, őfelsége különleges bánásmódban részesül, csak mert ő az oszi? Egy forinttal sem költenék rá többet, mint amennyi meg volt beszélve. Egyáltalán ő minek vesz részt a húzásban? Hogy valakinek bűntudata legyen, amiért az oszit húzta, és költekeznie kelljen?
2021. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!