Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE RTK, 1. évben mennyire...

NKE RTK, 1. évben mennyire van szabadidő? Illetve a későbbi években?

Figyelt kérdés

Itt gondolok esetleg órák után kint lenni a városban, vagy esetleg baráti társasággal találkozni, ilyesmi. Mennyire van idő ilyenekre? Illetve mennyire engedik? (pl. 10 órára vissza kell érni a koliba azt tudom)


Nagyon tetszik a kar és a képzés is. De a sok szigor mellett viszont azért szeretném valamilyen szinten élni is az egyetemi éveimet (barátokkal összejönni, olykor buli) :D

Így erre mennyire van lehetőség azért az első év alatt, mennyire van "megengedve"? Illetve első év után? Mennyire engedi az idő?


Válaszokat előre is köszönöm!



2021. dec. 1. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt én válaszolgattam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Szerintem bőven leírtam sok mindent, de ha van még kérdésed, írj bátran!

2022. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%

Ne azért jelentkezzetek ide mert egyetem, hanem mert rendőrök akartok lenni és nem akartok szívni sokat kint. Suli alatt is fogtok, de ez "csak" 4 év ilyen jellegű szívás.

Nem veszi el az életed a suli, teljesíthető úgy is, hogy beleszarsz, de a rendszer ki fog vetni ha nem vagy hivatásosnak való

2023. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!