Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb műszaki egyetem Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
A BME-t mondják annak.
2021. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is BME, de a győri nincs nagyon lemaradva.
2021. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Legnevesebb és “legpatinásabb” a BME, én is ott végeztem, de szerintem vannak korszerűbb és hatékonyabb műszaki egyetemek vagy karok, csak kisebb a hírük.
2021. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Bme után kandó?
2021. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen a BME, ezzel kár vitatkozni. Viszont a Pázmánynak is jó a műszaki kara, ahol a molekuláris bionika van, egyik ismerősöm ott tanul és erősen közelíti a VIK-et
2021. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos a BME. Ha picivel egyszerűbb lenne, nem kéne ennyi sz-pnom.
2021. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A győri Széchenyi Egyetemen és a BME-n is szereztem mérnöki szakon diplomát. Személyes tapasztalatom, hogy a BME sajnos le van maradva mind az oktatás mind a fejlesztést (gondolok itt az épületek, koli állapota, stb.) illetően. Ezzel szemben a Széchenyi nagyon modern, és a tantervben a válaszható tárgyakat is évről évre naprakészen tartják. Persze az alapozó tárgyak, amelyek a mérnöki szemléletmód kialakításában segítenek, nagyon hasonlóak és fontosak. Sok tanár, professzor jár át az egyik egyetemről a másikra előadásokat tartani. Mind a két egyetem elvégzésével megfelelő tudást kaphatsz, persze ez rajtad is nagyban múlik. Ha nem vonz a nagyvárosi élet, én mindenképpen a győri egyetemet javasolnám. Viszont azt nem lehet kijelenteni, hogy melyik a "legjobb" egyetem. Minden embernek mások az igényei, más válhat be neki. Ismerek olyat akinek a Széchenyire egyetem mérnökinformatika szakja, túl nehéz volt ezért átment a BME-re és ott egyszerűbb volt neki. Olyat is viszont aki járműmérnök szakról ment át a BME-ről a Széchenyire.
2022. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
BME
2022. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!