Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik orvosi egyetem a legjobb?

Melyik orvosi egyetem a legjobb?

Figyelt kérdés

Egyikről sem hallottam semmi különlegeset eddig ami alapján dönteni lehetne, vagy egyáltalán sorrendet állítani, szóval csak hely alapján lehet?


Azt tudom, hogy a Semmelweisbe a legnehezebb bekerülni akkor az a legjobb?


És egyébként egyetemen is vannak nyíltnapok meg hasonlók?



2020. dec. 23. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Mindegyik jó. Talán Bp és Szeged népszerűbb. Utána Debrecen és utána Pécs.
2020. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
De ez inkább a városok miatt. Pl Pécsen semmi sincs.... mármint közösségi élet.
2020. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt nem mondanám. Több pécsi egyetemista is mesélte nekem milyen jó közösségben vannak. Engem az ő nyíltnapjukon győzött meg egy ottani hallgató akivel beszéltem, ő pestiként Pécset jelölte első helyen direkt. Vidéki egyetemeknek az az előnye ilyen téren, mivel kevesebb diákot vesznek fel így sokkal barátibb közösség alakulhat ki és ez a tanár-diák viszonyban is megmutatkozik.
2020. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nincs olyan hogy melyik a legjobb. Mindegyik megtesz mindent, hogy neked átadja az anyagot, az már csak rajtad múlik h mennyire tanulod meg és milyen orvos lesz belőled.
2020. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Várost válassz. Amelyik jobban megtetszik, ahol szívesebben élnél legalább 6 évig.

Debrecenről tudok nyilatkozni:

Kollégiumi elhelyezés a jelentkezők 80%-nak jut, a kolik nagy része felújított. Szép campusunk van, közel van az összes épület, 10-15 percen belül minden elérhető gyalog. Koronamentes időszakban rengeteg program van. Tanárok vegyesek, vannak nagyon aranyosak, vannak szemetek is.

Összességében én tudom ajánlani Debrecent, nagyon szeretek oda járni.

2020. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,


Mondjuk én inkább albérletben akarok lakni és kocsival járok.



Egyébként Budapesti vagyok és szeretek itt élni de valamiért érdekelnek a vidéki orvosik is..

2021. jan. 4. 12:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Debrecenbe járok, és én speciel nagyon szeretem, hogy az összes épület, terem, klinika, osztály stb minden így egy kupacban van a városban.
2021. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!