Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi szakmai gyakorlat...

Egyetemi szakmai gyakorlat igazolása hogy működik?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy meg lehet-e úgy oldani hogy csak leigazolja nekem egy munkáltató de valójában nem dolgoztam náluk? Egy ismerős tudná nekem így megoldani arra az esetre ha levelezősként nehezen találok szakmai gyakorlatra alkalmas helyet. Meg aztán a jelenlegi munkahelyemet nem szívesen hagynám ott most. Tehát rendesen be kellene hogy jelentsenek engem arra az időszakra amíg a szakmai gyakorlatomat töltöm?
2021. dec. 18. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom melyik szakon hogy van, de a szakmai gyakorlat nálunk kb. 250 óra, ami 6 hétre van ütemezve, de mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. Nálunk egyáltalán nem is hallottam róla, hogy bárkit bejelentettek volna ennyi időre, függetlenül attól, hogy nappalis vagy levelezős az illető. Egyébként meg nálunk is az a jellemző, hogy leigazolja valakinek az ismerőse, ha van olyan. Egyébként meg ezt a tanulmányi osztályodtól kellene megkérdezni, mert senki nem ismeri az összes egyetem összes képzésén lévő rendszert.
2021. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi csak úgy általánosságban kérdeztem.
2021. dec. 18. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!