Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a jogász képzés levelezőn?

Milyen a jogász képzés levelezőn?

Figyelt kérdés
Jelenleg már tanulok egy szakon ez a második évem ,de szeretnék jogot tanulni mindenképpen . Mivel ez nappali ezért levelezőn kell csinálnom. Az ELTE,KRE,Pázmány hármas érdekel , hányszor kell bejárni egy hónapban? Mennyire hátrány hogy levelezőn végzem? Bárkinek a tapasztalatait szívesen meghallgatom.

2022. jan. 1. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Joggal nincs tapasztalatom, de a teherbírásodtól függ, meg attól, hogy mit tanulsz most nappalin. Más egyetemen vagyok, itt úgy van a levelező képzés, hogy minden félév elején van egy egyhetes H-Szo reggeltől estig tartó konzultációs hét, utána ugyanígy szombatonként vannak előadások vagy gyakorlatok úgy 6-7 hétig, + az esetenkénti konzultációk, megbeszélések, nekünk volt, hogy minden héten szerdán este 7-től tartott a tanár egy tárgyból "felzárkóztatót" ahol végigmentünk a tananyagon, plusz ha kérdésed van, vagy problémád, akkor felteheted a kérdésed, de ezt e-mailben is megteheted, sőt nekünk az oktatók telefonszámot is adtak. Nagyon igyekeknek figyelembe venni, hogy van aki dolgozik, vagy máshol is tanul, így mindig egyeztetünk kinek mikor jó. Követelmények ugyanazok mint a nappalisoknak, a vizsgák általában szombatonként, ha online akkor akár vasárnap is lehet, esetleg hétköznap esténként esedékesek. Kb ennyit tudok mondani, én egyetem mellett szakképzésre járok egész más területen, de nekem az egyetem az elsődleges.
2022. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!