Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szerettek egyetemre...

Mennyire szerettek egyetemre járni? Szavazzatok!

Figyelt kérdés
Ne a bulik, társasági élet, lógás és egyéb oldalról közelítsük meg, hanem a zh-k, vizsgák, katalógus és társai oldaláról!

2022. jan. 3. 15:43
A kérdező szavazást indított:
1 - nagyon nem tetszik a rendszer, de szükségem van diplomára
2
3
4
5
6
7 - szeretem, úgy ahogy van
41 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
A 4 a semleges, de azok akik így gondolják majd legyenek szívesek leírni, hogy miért nem tudnak dűlőre jutni! Köszi.
2022. jan. 3. 15:44
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

csak a diplomaert, tudasert es penzert csinalom

amugy mar nagyon unom

2022. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Nehéz puskazni de megoldom , amúgy utalom
2022. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát 5 és fél év után kicsit már belefáradtam a dologba, mostmár várom, hogy befejezzem az Msc-t és ne kelljen többet egyetemre járnom.


Amúgy szerintem fontos hogy a teljes egyetemi életet figyelembe venni, a bulikkal együtt mert egyértelműen senki se szeret vizsga/ZH-zni főleg amikor vizsgaidőszakban 7 vizsgád van 5-6 hétre, ZH időszakban meg 1 hét alatt 4.


Katalógusos órákat sose értettem, ha valami nem érdekli az illetőt inkább ne legyen ott minthogy nyomkodja a telefonját, beszélgessen vagy aludjon.

És minden szakon vannak értelmetlen órák amire nem akar bemenni az ember.

2022. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom melyik órám katalógusos, mindre bejárok. A zh-k izgalmasak vagy viccesek, a vizsga szórakoztató és kellemes élmény. Jól el lehet csevegni a professzorokkal izgalmas témákról. Rengeteget tanultam már vizsgán. A tanulás pedig gyönyörű és kifejezetten kellemes tevékenység. Szóval én nagyon szeretem ezt az oldalát is.

Én az egészet a tanulás öröméért csinálom. Persze nem baj az sem, hogy a végén kezembe nyomnak egy papírt és cégek könyörögnek (már végzés előtt), hogy pénzt adhassanak nekem. Meg persze az egész egyetem buli. Jó társaság, jó programok, jó lehetőségek.

2022. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már a harmincas éveim vége felé járok, másoddiplomát csinálok, természetesen munka mellett. Szakmát szeretnék váltani, mert az első szakot sajnos nem kellő önismerettel választottam ki. Teljes mértékben kiváltságos helyzetben érzem magam, hogy erre lehetőségem van (mind az oktatási forma, mind a jelenlegi állásom olyan, hogy lehetővé teszik a képzést), és nagyon hálás vagyok érte. Eszembe sem jut igazából, hogy zavarjanak a vizsgák és egyebek, még akkor sem, ha lenne néhány dolog, amit meg lehetne oldani hatékonyabban vagy hallgatóbarátabb módon.
2022. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a tanulás részét is nagyon imádom, igyekszek is minél több mindenbe bevonódni, szimplán mert őszintén érdekel. Rengeteg lehetőséget kínál az egyetem, csak nyitott szemmel kell járni és megragadni ezeket. Annyi dolgot tanultam és tanulok folyamatosan, szuper előadókkal, oktatókkal, szakemberekkel és hallgató társakkal ismerkedtem meg, tényleg csak hálás lehetek. Én személy szerint vizsgázni is szeretek, meg zh-t írni meg így-úgy, ahogy kell teljesíteni a tárgyat, mert mindig sokat tanultam közben. Az alapképzésből is van még egy kevés időm, amit kihasználhatok, de úgy érzem, a mester lesz az én igazi “otthonom”, szakmailag is megtaláltam az utamat. Nekem a társak hiányoznak igazán - mármint sok nagyon jó barátom lett itt, de olyan nem igazán, aki hasonlóan érez és a tanulás öröméért van itt.
2022. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma vizsgáztam kalkulusból, nem lehetett számológépet használni, hát nagyon nem csíptem😆😆😆😆😆😆😆😆
2022. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Azért semleges nálam, mivel én nem államilag támogatotton vagyok, hanem önköltségesen. Emiatt dolgoznom is kellett alatta, ami sokat rontott az átlagomon, szóval ösztöndíjat semmilyen formában nem kaptam a hét félév alatt. Mire összejött a pénz, addigra beütött a covid is, szóval lehet, hogy nem dolgoztam, de kb két évig csak otthonról csináltam szinte az egészet. Ebben annyi pozitívum azért van, hogy a bukott tárgyakat sikerült behoznom, így csúszás nélkül betudom fejezni sulit. Ha a munkával nem kellett volna bajlódnom annyit és a covid sincs, akkor lehet több pontot adtam volna rá.
2022. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!