Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK vagy ELTE-GTI Pénzügy...

BGE-PSZK vagy ELTE-GTI Pénzügy mesterképzés a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik diploma ér többet a munkaerőpiacon?

2022. jan. 9. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

A BGE-PSZK egy név a szakmában, de csak alapképzési szinten, én magam nem bíznék meg a mesterszakjukban. Az ELTE-GTI sokkal jobb egyetem általánosságban véve, de a pénzügyi mesterképzés nem lehet szakmailag egy túl nagy eresztés. Ha teheted menj a Corvinusra, ha nem, akkor ELTE vagy BME szerintem, de csak az intézmények presztizse miatt. Ha egyik sem, akkor BGE.


Ha nincs munkahelyi tapasztalatod még, akkor inkább menj el dolgozni.

2022. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mennék a Corvinusra, azonban nappali képzés már nem fér bele az életembe, levelezőt meg nem indítanak.
2022. jan. 9. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Egyertelmuen ELTE-GTK,minden tekintetben messze jobb a BGE-nel,alapszakok tekinteteben is,mesterkepzeseknel pedig messze sokkal jobb az ELTE. Az egesz orszagban ide jelentkeztek a legtobben mesterre,szamvitel Msc nel az ACCA kepzes felet ki tudod valtani,de a penzugy is nagyon jo. Egyertelmuen ELTE-re menj.
2022. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mind1 hogy melyiken végzed el, milyen eredménnyel. A cégek nem azt fogják nézni hogy hol végeztél, hanem hogy milyen tapasztalataid vannak, valamint az interjún el tudod-e magad adni és hogy meg tudod-e oldani a teszt feladatot amit adnak. Akik meg úgy írkálnak ezekről hogy nem jártak mind2 intézménybe azoknak nincs releváns összehasonlítási alapja amúgy sem.....
2022. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!