Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MAgyarországon már fordult...

MAgyarországon már fordult elő lövöldözés gimnáziumban? Amikor egy diák megtámadta a többieket?

Figyelt kérdés
A mikrofon próbát olvasom most, és ott van két túlélője egy lövöldözésnek(nem valós történet). Ez elgondolkodtatott, mert nem nagyon hallottam még ilyet itthon, nem tudom volt ilyen valaha nálunk is?

2022. jan. 10. 20:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a pécsi egyetemen volt. De gimnáziumban nem történt nálunk tudtommal.
2022. jan. 10. 20:19
 2/14 A kérdező kommentje:
a regény itthon játszódik ezért gondolkodtatott el. persze csak mellékszál bár jelentős.
2022. jan. 10. 20:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint az USA-ban még szerencsére nem
2022. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
maradjon is így
2022. jan. 10. 20:22
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

A pécsire emlékszek csak én is, azt hiszem gyógyszerészek voltak a hallgatók.


Ez nem Amerika, szerintem a magyar gyerekek normálisabbak, meg ugye nem lehet akárkinek fegyvere, így ilyen tragédiák nem tudnak előfordulni.

2022. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

", szerintem a magyar gyerekek normálisabbak,"


Súlyos tévedés

2022. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Mondjuk érdekes a világ. 42 vagyok, gimis koromban többen is viseltünk, persze akkor még szigorúan feketén behozott gázpisztolyt, 1 lány is, és sosem volt gond.

Emlékszem mikor egyik osztálytársamét meglátta az egyik tanár, és az óra hátralévő részében tök jól eldumáltunk, hogy neki milyen van. Mai napig előttem van az övé, egy Erma 77 volt, ami akkoriban a tanári fizujából luxuscikk volt.

2022. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát láttam már olyat Mo-n, hogy ököllel verik a tanárt vagy fekvőtámaszt nyomatnak a "csicskával" b@szogatják a jól kinéző nagy mellű feszes fenekű lányt meg a kiközösitések stb. Bár itthon a bántalmatzott fél inkább magába süllyed
2022. jan. 10. 20:40
 9/14 A kérdező kommentje:
hetes kösz, a sztorit és a linket is. Erről még nem hallottam. Akkor elvileg ez az egy volt, de szerencsére túsz nem halt meg.
2022. jan. 10. 20:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elítélem ahogy tudnak a gyerekek viselkedni, de inkább szájkaratézzenek vagy gyepálják meg egymást, mintsem hogy lelőjék egymást mint az amerikaiak.
2022. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!