Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem tárgyfelvételnél van...

Egyetem tárgyfelvételnél van olyan, hogy mondjuk első félévben van ajánlva egy tárgy és később veszem fel jóval (egyszer mar felvettem de nem sikerült). Önköltségesen lehet, de mi van akkor ha államis vagyok?

Figyelt kérdés
DE-ről van szó, TVSZ-ben nem találtam erről semmi infót, de néhány másik egyetemnél hallottam, hogy áttehetnek ha 3 félévre rá még nem veszem fel a megajánlotthoz képest.

2022. jan. 13. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, de ha ez előfeltétel egy másik tárgyhoz, akkor nem ajánlatos halasztgatni. Ha nem, akkor bármikor felvehető, amikor meghirdetik.
2022. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De érdemes a kari szabályzatot is megnézni, mert ott az általánostól eltérő szabályozást írják le.
2022. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2022. jan. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!