Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a Sziszki?

Milyen suli a Sziszki?

Figyelt kérdés
Gyerekemnek tetszik a gimi, 4,4 átlag és nagyjából 56-60 pontos központi elég lehet neki a bekerüléshez?

#gimnázium #Százhalombatta #SZISZKI #Százhalombatti Széchenyi István Gimnázium
2022. jan. 23. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A bekerüléshez szerintem elég, és ha jól tudom, és nem változott 2016 óta, az egész felső tagozat eredményeit nézik, ez talán kicsit eltér a máshol használt pontszámításoktól, és akár jól is jöhet. Én akkor 53 pontos felvételit írtam, sajnos már nem emlékszem, összesen mennyi pontom volt, ezért az ideiglenes rangsorra is csak így: nyelvi előkészítőre 6x. helyről kerültem be és gimin 8x. helyen voltam, onnan is ment volna. Illetve ismertem olyat, aki 37 pontot hozott össze és évfolyamtársam volt.

A másik kérdés: ide írtam egy hosszabb választ, hogy milyen: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

Ehhez még hozzátenném, mivel ez a szülői oldalról fontos: nem tudom, eddig ezt milyen gyakorisággal csináltad, de megjegyzik azért magukban, hogyha eljársz a szülőire és a fogadóórákra. Utóbbiakra akkor is, ha a gyerekkel semmi gond nincs, csak elbeszélgetsz a tanárral, és látják, hogy érdekel, hogy mi a helyzet. Persze, ha a munka közbeszól, nincs mit tenni, de érdemes minél többször eljárni, a fogadóórák nem vesznek el többet az életedből fél, max 1 óránál.

És ha felmerül bármi más, írj privátot nyugodtan :)

2022. jan. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!