Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik mentőtiszti képzést...

Melyik mentőtiszti képzést ajánljátok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az alábbiak közül melyik mentőtiszti képzést ajánljátok?

Semmelweis, Debreceni, vagy Pécsi?

Mindhármat megjelöltem, de a pontjaim alapján valószínűleg az elsőre fel fognak venni, így fontos a sorrend. Úgy hallottam, hogy az SE-n a legkegyetlenebbek, bár nem tudom, hogy ez mennyire valós.

Köszönöm a válaszokat előre is!:)



2022. jan. 27. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyiket sem. Én a pécsin szívtam éveket, végül államvizsga előtt 1 kanyarral otthagytam a francba. Fogadd meg a jótanácsot és NE csináld!
2022. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem, hogy miert hagytad abba?:)
2022. jan. 27. 16:21
 3/12 A kérdező kommentje:
Hallottam rola sok mindent, de en mindent egy lapra teszek fel. Munkat otthagyom, naponta tanulok, hetvegen is, minden nap. Korhazban pedig dolgoztam es csunya dolgokat lattam, bar a tisztin valoszinuleg meg csunyabbak lesznek...
2022. jan. 27. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a gond, hogy nehéz vagy terhes a munka, vagy sokat kell tanulni. Én is sokat melóztam érte, jó jegyeim is voltak. Azzal van a gond, hogy direkt szivatnak, lenéznek, aláznak a tanárok, a munkatársak az állomásokon mélységes csalódás, a magyar eü rendszer háborús szinten van, se eszköz, se megbecsülés, se semmi, és miután végig szoptad az éveket és túl vagy rajta, van egy röhejesen alacsony béred, amiből nem lehet családot alapítani, saját lakásba költözni, vagy akár csak megélni, mellékállás nélkül. Tanulni mindenki tud, aki akar, én megszállott voltam, annyira imádtam. Elmúlt.
2022. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod! En elsosorban nem mentoauton, hanem SBO-n dolgoznek.

Igen errol a lenezesrol nagyon sokat olvastam. Szoval a pecsi nem tul jo...

Es most ha szabad kerdeznem mivel foglalkozol?

2022. jan. 27. 16:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit dolgozom Pécsen végzett tisztekkel elmondhatom, hogy jól felkészültek. De ha nem akarsz kocsizni, akkor miért nem a diplomás ápoló képzést csinálod? A kórházba bőven jó, szerintem.
2022. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért, mert akárhányszor voltam kórházban vagy én, vagy az ismerősöm, az SBO-n a legtöbbször egy "vizsgáló mentőtiszt" vizsgálta, és adta a terápiát. A mentőtisztek pedig specifikusan az SBO-n is dolgozhatnak, és valamennyicske orvosi jogkörrel is rendelkeznek esetkocsin, és ezek szerint az SBO-n.

Amennyiben nem bírom a mentőtisztit "B" tervnek ott a diplomás ápolói, de az, hogy bírom-e még a jövő zenéje.:)

2022. jan. 27. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
APN képzést ápolói diplomával is elvégezhetsz. És azért arra figyelj, hogy ez nem csak jogkör, kötelezettség is van mögötte és felelősség is. Pénzben ez nincs megfizetve.
2022. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A penz nekem masodlagos. A felelosseggel elmeleti sikon tisztaban vagyok. Jelenleg is onfenntarto vagyok, es 160 ezret keresek a szoc szferabol. Nem a penz motival. Infos is lehetnek akar, de utalok programozni, igy azt nem is csinálom, hiaba van benne penz. Illetve korhazban is dolgoztam, csak visszamentem a szakmamba 3 evre (szoc szfera). Jelenleg 23 eves vagyok meg csak, ugyhogy talan nem vagyok a tisztivel elcsuszva:)
2022. jan. 27. 22:25
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, mindenkinek ment a zold kez. Es ha eszetekbe jut meg valami kerlek irjatok:)
2022. jan. 27. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!