Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik mentőtiszti képzést...

Melyik mentőtiszti képzést ajánljátok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az alábbiak közül melyik mentőtiszti képzést ajánljátok?

Semmelweis, Debreceni, vagy Pécsi?

Mindhármat megjelöltem, de a pontjaim alapján valószínűleg az elsőre fel fognak venni, így fontos a sorrend. Úgy hallottam, hogy az SE-n a legkegyetlenebbek, bár nem tudom, hogy ez mennyire valós.

Köszönöm a válaszokat előre is!:)



2022. jan. 27. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elcsúszva. Sőt. Akármikor örömmel látnak olyanokat, akik szívesen vállalnak emberéletért felelősséget eszközök és fizetés nélkül. Ráadásul tiszti diplomával meg vagy lőve, mert ápolóival sokfelé el lehet menni, de ezzel még csak osztályt sem tudsz váltani, ezért 50+ évesen is pakolhatsz és dolgozhatsz a legpörgősebb osztályon, esélyed sem lesz váltani. Nyilván családban sem gondolkozol, esetleg majd a feleséged eltartja a gyerekeket, meg ruházza őket. De hajrá!
2022. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

50+ évesen (ha megélem azt a kort) a másik szakmámbam fogok dolgozni. Tudod, én nem szeretek egy helyen maradni nyugdíjig.

Amúgy nem volt még, és nem is akarok se kapcsolatot, se gyereket. Pici házat is vidéken szeretnék néhány millióért vételezni. Ilyenkor mi a helyzet? Nem mindenki gondolkodik családban, bp-i házban/életben, 25 millás lakáshitelben.:) Ez a többség.

2022. jan. 28. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!