Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus gazdinfón mire...

Corvinus gazdinfón mire számítsak az első félévben? Mennyire nehéz szak? Írnátok pozitívumokat illetve negatívumokat?

Figyelt kérdés
Ezt a szakot szeretném megjelölni elsőnek. Infóból már leérettségiztem előrehozottan, az ötös lett. Matekból csak közepezek, bár abból is erős a tudásom, de nyilván nem emelt szintű. Ez okozhat majd nehézséget?

2022. jan. 30. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ezek a tantárgyak mennek, és bekerülsz velük akkor az egyetlen nehézséget az jelentheti majd, hogy átállj a "középiskolás" tanulásról az "egyetemi" tanulásra.

Ha matekból középszinten erős tudásod van, akkor annyi hátrányod lehet, hogy fel kell zárkózni azokhoz, akik emelteztek belőle, olyan dolgokat fogsz tanulni amiket az emeltesek igen, te eddig nem tanultál.

2022. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy infóból emelteztem természetesen.


Köszi szépen a választ!


Ha valaki tud tapasztalatokat írni a szakrol, azt szívesen fogadom.

2022. jan. 30. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!