Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE programtervező informatik...

ELTE programtervező informatikus tananyag milyen programozásbeli tudást tud adni?

Figyelt kérdés

Elnézegettem a tanrendet de nem igazán igazodtam ki hogy miket tanulnék ott.


Milyen programozási nyelveket/tananyagot tanulnánk pontosan?

Illetve ez későbbiekben mennyire lenne elég munkabeli elhelyezkedéshez?


Köszi a válaszokat.



2022. jan. 30. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdésedet, itt van a részletes tanterv, mi nem világos ezen? [link]


A programozási ismeretek lényege az algoritmusok és adatstruktúrák, az objetumorientált programozás és design patternek. Hát ezeket mind látom a tantervben, szóval ezeket is fogjátok tanulni.


Konkrétan programozni mindenki az internetről tanul meg, az egyetem önmagában nem tesz munkaképessé. Nézz ki magadnak egy domaint, ami érdekel (pl. webfejlesztés, mobil app fejlesztés, Java, stb.) és azt told meg a kezdetektől fogva Udemy-ről, majd keress gyakornoki állást. Ne várd a sült galambot.

2022. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!