Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre járok, gyógypedagógi...

Egyetemre járok, gyógypedagógia szakra. Oltás nélkül nem tudom végigcsinálni?

Figyelt kérdés
Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Nem szeretném az oltást, de a pedagógusoknak kötelező, gondolom akkor gyakorlati helyet sem tudnék találni

2022. febr. 5. 10:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon helyesen már az egyetemet se fogod tudni befejezni. Én rabosítanálak is, mert amit csinálsz, ön- de leginkább közveszélyes. Az különösen elszomorító, hogy egy egészségügyben dolgozni akaró szakember-jelölt az alapvető közegészségügyi helyzettel se legyen tisztában.
2022. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
sinopharm kb semmi, az miért nem jó,:/
2022. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező megijedt.
2022. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%

Nem szeretném az oltást,

Már miért nem? Félsz a tűtől?

Van neked valamilyen diagnózisod?

2022. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

A vészhelyzet júni 1-ig tart, talán utána eltörlik.

Itt az okoskodók oltása mint tudjuk 4 hónapig ér valamit, utána magukat is eláshatjak, ha a gyerekük közelébe mernek menni (akikere a statisztikak szerint az oltás veszélyesebb mint a betegség).

2022. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Szintén zenész! Gyógypedagógia szakon vagyok hallgató, sajnos nem tudom teljesíteni a félévhez szükséges szakmai gyakorlatom, mert az intézmények csak oltással rendelkező külsősöket fogadhatnak az épület területén...és nálam még az az opció sem játszik, hogy elmegyek magánintézménybe, és ott leigazolják a gyakorlatom, mert nekem többféle területen kell teljesítenem (EGYMI, Szakszolgálat, stb.). Átmegyek passzív félévre, de azért azt hozzáteszem, hogy nagyon sokat tanultam azért, hogy bekerüljek erre a számomra álom szakra. És most nagyon csalódott vagyok, hogy az egyetemistákat is ellehetetlenítik...Bele se merek gondolni, akik ezt önköltségesen végzik...kidobott pénz a semmire... Most kicsit elment a kedvem az egésztől, de akkor forduljon fel a kormány is, ha az egészségügy után az oktatást is tönkre vágja...
2022. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Eddig nem kérték mindehol, de nyilván mostmár fogják. Szerintem amúgy jogosan. Nagyon sok olyan beteg és sérült gyermek van, akire nagyon veszélyes lehet egy fertőzés. Akinek ennyit nem ér meg a szak,az menjen máshová, ezt tudom tanácsolni.
2022. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Én is gyógypeden vagyok, de miért ellenkezel ennyire? El kéne végre fogadni, hogy nem tudsz ellenük mit tenni, mert sarokba vagy szorítva. Vilàgosan le van írva, hogy csak akkor mehetsz gyakorlatra, ha van oltásod. Ha ennyire félsz, oltasd be magad kínaival, nekem is az van
2022. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
Én is a kínait írtam, aztán mindenki lepontozott...
2022. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem, mit nem lehet ezen megérteni. Egy tucat betegséget sikerült oltások segítségével kiirtani, pl. TBC, diphteria (torokgyík), pertussis (szamárköhögés), tetanusz, pollomyelitis (járványos gyerekbénulás), hepatitis B, pneumococcus.... Oltások nélkül nem tartanánk ott, ahol. Az lehet, hogy két év alatt nem sikerült az újonnan kifejlesztett oltásokat megnyugtatóan tesztelni, így mind kísérleti nyulak vagyunk, de van ilyen. Nekem 3 oltásom van, és nincs tőlük semmi bajom, pedig nem vagyok már fiatal. A gyerekeim is mind rommá vannak oltva, nincs semmi bajuk. Nem értem, miért ellenkeznek ellene a laposföld-hívők...
2022. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!