Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógytornász, gyógypedagógia?...

Gyógytornász, gyógypedagógia? Melyik egyetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :D


Ez a két szak érdekelne, a gyógypedagógia és a gyógytornászat. Az lenne a kérdésem, hogy ki melyik egyetemet ajánlaná az egyes szakokhoz? Továbbá ezt részletezve (oktatók, színvonal, légkör, diákélet, kollégium), esetleg valamilyen kihatással van az egyetem kiválasztása az elhelyezkedésre? Ha esetleg még van valami pozitív vagy negatív élmény azt is szívesen fogadom.


Előre is köszönöm a válaszokat :D



2021. nov. 4. 23:18
 1/4 A kérdező kommentje:
+ ha valaki éppen mester szakon tanul vagy elvégezte, esetleg tudna picit mesélni arról is?
2021. nov. 5. 10:07
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Ennek :D mi dolga van ebben a kérdésben kétszer is? Nem komoly a kérdés? Csak poénból kérdezed?
2021. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen komolyan kérdeztem. Az első kérdésből kimaradt az, hogy nem csak a bsc, hanem a msc is érdekelne, ezért írtam utólag hozzá.
2021. nov. 7. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kaposvárra járok, gyógypedagógiát tanulok. Két szakirányt kell választanod, itt a logopédia, pszichopedagógia és tanulásban akadályozottak pedagógiája közül választhatsz. Van, ahol nagyobb a választék, szóval ezt mindenképpen vedd figyelembe!


A mi évfolyamunkon (levelező, másodév) jó a közösség, segítünk egymásnak, ahol tudunk, megosztjuk az órai jegyzeteket stb., viszont van olyan évfolyam, ahol ez egyáltalán nem jellemző.


A kollégiumok közül az Új Kollégiumról tudok csak nyilatkozni, abban aludtam párszor. Nekem tetszett, mellette van a könyvtár, ki se kell menni az épületből. Az étterem sincs messze, bolt viszont csak a városban van sajnos. A szobák kétszemélyesek, van hozzájuk külön WC és zuhanyzó, meg minihűtő, de a konyha pl. közös. Az előadótermek sincsenek amúgy messze, pár métert kell csak sétálni. A szobák szépek, egész újak, de a fürdővel néha vannak problémák (pl. nehezen folyik le a víz, de nem annyira zavaró).

2021. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!