Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek emelt szóbeli érettségi?

Matek emelt szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés

Megtaláltam interneten az összes kidolgozott tételt, de arra lennék kíváncsi, hogy ha kihúzom valamelyik témakört abból minden tételt és definíciót el kell mondani vagy hogy megy ez?


Mennyire nehéz max pontot szerezni a szóbelin?


Előre is köszönök minden választ, hasznos információt!



2022. febr. 6. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent el kell mondani. És van egy feladat is. Néha pluszban rákérdeznek összefüggésekre. Ha mindent tudsz, akkor max pontszámot érsz el.
2022. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, most meg nem mondom hol, de valahol fent van a neten, hogy mi alapján pontozzák a matek emelt szóbeli feleleteket, azt mindenképpen keresd meg. Abban leírják hány definíciót, tételt, bizonyítást kell elmondanod, de annyi nem elég. Én az összes tételt és definíciót elmondtam, ami benne van a tananyagban és kapcsolódott a témakörhöz és elmondtam 1 tétel bizonyítását. Én 33 pontot kaptam a 35-ből, egyet biztos, hogy azért vontak le, mert van valami olyasmi, hogy mondj x hétköznapi dolgot, ahol lehet ezt a matematikai tudást használni és én nem mondtam eleget, a másikat nem tudom miért vonták le.


Egyébként én is a neten találtam meg a kidolgozott tételeket és abból készültem.

2022. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!