Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két alapszak,vagy egy alap és...

Két alapszak,vagy egy alap és egy mester ér többet ezesetben?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan kósza gondolatom, hogy most elvégzem a kereskedelem és marketing szakot nappalin. (Vidéken,itthon)

Mivel a pszichológia is nagyon érdekel és a nagyváros is nagyon vonz arra gondoltam,hogy ez után elmennék Budapestre, levelezőre pszichológiára,(itt vidéken nincs államilag támogatott,és levelező is) és mellette elkezdenék dolgozni, a karrieremet ott építeni.

A kérdésem az, hogy ennek így lenne-e értelme,vagy totál felesleges pszichóra menni,és ehelyett inkább valami mestert húzzak a kermarkos diplomára?


Gondolom ahogy ott leszek helyben, több rálátásom lesz az egészre, meg lehet külföld is szóba jön majd addig,ez most csak egy gondolatkísérlet... Mit gondoltok?



Egyáltalán megéri két alapszak? Vagy totál felesleges? Vagy szoktak ilyet? Megéri?

Vagy ha mester,akkor kereskedelem és marketingre melyik a legjobb alternatíva?



2022. febr. 17. 15:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
88%

Amit még megtehetsz pl., hogy kicsit kitűnj a tömegből, hogy szerezz Google Ad és Facebook Ad certifikációkat. Persze csak ha már leérettségiztél. :)


Google: [link]


Facebook: [link]


Nem feltétlenül kell ezekhez drága tanfolyamokra járni, van kb. 4000 forintért a Udemy-n rengeteg tanfolyam, pl. [link]


A Udemy úgy működik, hogy van minden tanfolyamnak egy elméleti jó magas ára, de valójában havi szinten van leárazva minden $13-ra, tehát amikor elkezdenél egy ilyet, akkor várj szépen pár napot, amíg leárazódik, és akkor iratkozz fel.


Pl. egy-két ilyen certifikáció azt mutatja, hogy érdekel a digitális marketing, tudod, hova nyúlj, és hajlandó vagy tanulni. Kifejezetten előny egy gyakornoki állás keresésekor (is).

2022. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Hát én el sem tudom mondani mennyire hálás vagyok ezekért a jó tanácsokért! :)
2022. febr. 18. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!