Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy szerezem vissza az...

Hogy szerezem vissza az önbizalmam ès hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok annyira szerencsétlen, hogy teljesen lesokkoltam szóbelin a mateknál és még százalékot sem tudtam számolni majd miután haza értem észbe kaptam...ott amúgy beszólt és kibeszélt egy tanár egy vallásos suliban ez még jobban rontotta az önbizalmam és most még jobban félek a következő két szóbelitől és elásnám magam szégyenemben de a vicc az hogy 4 vagyok matekból és eskü nem vagyok sík hülye vagyis ezt tapasztaltam eddig. Aztán amúgy könnyű volt a matek és így még rosszabb, mert ennél sokkal jobb vagyok.

2022. márc. 1. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Önbizalmat nem lehet visszaszerezni. Nem tárgy.

Vagy van, vagy nincs.


Sajnos annyira szar a közoktatás, hogy még ezeket az alapvető dolgokat sem tanítják meg.

2022. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önbizalom - ha nem alakult ki kisgyerekkorban - később önismereti terápiákon, pl. pszichológus vezetésével "növeszthető".
2022. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemtom'.
2022. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!