Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehetnek ebben az iskoláb...

Hogy lehetnek ebben az iskolában a tanárok ilynek?

Figyelt kérdés
Egy kisebb városban élek és kitűnő tanuló voltam, könnyen kijártam a 8 általánost tanulás nélkül, itt már ebbe az "elit" gimnáziumba nem elég órákon át tanulni pld a tanár megadott fogalmakat egy adott tantárgyból hogy ezeket tanuljuk meg, szó szerint leírtam a dolgozatba a fogalmakat meg mások is és 3 mas lett úgy hogy nekem nem lett kb hibám de ő neki van igaza mert tanár... és mindegyik ilyen hasukra üt a 90%uk felháborító hogy elrontják a suliba a diákok jövőjét és még senki se lázadott fel eddig..
2022. márc. 10. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A gimnáziumban bizony tanulni kell, ha ez meglepne.

Nem azért van igaza, mert tanár, hanem mert kijavította a dolgozatodat és hibákat talált. A dolgozatot meg lehet nézni.

Lázadj, ha úgy jobb neked, de ez nem változtat a lényegen. Tanulni kell.

2022. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" elrontják a suliba a diákok jövőjét "

Ó neee!

Ha nem tudnád teljesen mindegy, hogy milyenek a jegyeid, az érettségid legyen jó azt csá, amit írhatsz máshol is, ha ott paraszt a tanár

2022. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!