Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baj, ha még nem készültem...

Baj, ha még nem készültem semmit érettségire?

Figyelt kérdés

Angol - az jól megy, szerintem készülés nélkül egy 3-asra simán tudnám hozni.


Matek - az bajos, erre megyek tanárra.


Magyar - a tanár még nem adta ki a tételeket, ezt akarom megnyomni


Töri - ebből csak ötösöm van 2 éve, megkaptuk a tételeket, párra kell csak készülnöm


Szakmai - a számolásokat az írásbelire tudom, a 20-25 tétel kell csak


Az összesre középszintűt tennék



2022. márc. 16. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavar.
2022. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem baj.
2022. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális
2022. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen, ez így normális, sose értettem a pánikoló buzgómócsingokat, akik 12. évfolyam elején már azon sírnak, hogy de ők egész nyáron csak napi húsz órát készültek érettségire... az előző négy évben már praktikusan felkészültél rá, most csak össze kell gyűjtened és felfrissítened ami szükséges.

az angolra igazán "készülni" már nem tudsz, gondolom megírod a házid és megtanulod a szavakat amúgy is (néhanapján legalább). magyarból elméletre lehetetlen készülni, szóban hozzáfogni se tudsz, amíg nincs tételsor, töriből azt mondod nincs baj, szakmához nem tudok hozzászólni, de ha jól értem az írásbeli ott is megy, és gondolom azt is tanultad vagy négy évig, tehát nem lesz semmi meglepő a tételsorban, ha megkapjátok, a matek nehézkes, de arra meg lesz segítséged. szerintem nagyon jól állsz, most még egy teendőd vagy: csukd be a füled és ne hallgasd meg a pánikolókat. rosszat tesznek a vérnyomásodnak.

2022. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mész egyetemre, akkor tök mindegy. Én egy hét alatt készültem fel három érettségire, vicces volt az az egy hét :D
2022. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
M ennék egyetemre. 310 pont kéne ha jól emlékszem
2022. márc. 16. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:
310 pont kéne...ez nem biztos, mert a ponthatárok csak érettségi után derülnek ki, az, hogy tavaly mennyi volt semmit nem jelent.
2022. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyetemre kell emelt szintű érettségi. Vagy FOSZKra mész?
2022. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtad mind középszintű, így egyértelműnek vettem, hogy eszedbe sincs, mert emelt nélkül úgyse mehetsz.
2022. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!