Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szoktatok hittanból dolgozatok...

Szoktatok hittanból dolgozatokat írni? Vagy ez csak szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hol? Suliban soha nem írtunk ilyesmit. De elképzelem hogy pl egy egyházi iskolában írnak.
2022. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
A hittan szerintem alapból hülyeség.
2022. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem voltam vallásos, de az élet úgy hozta, hogy anno egyházi gimibe kerültem. Nálunk a tanárok között elég vegyes volt, hogy ki mennyire vette komolyan a tárgyat.

Nekem 2 hittantanárom volt a 4 év alatt, az első rendesen leadta az órákat és dolgozatokat is íratott, a másik tanárom óráin filmeket néztünk és annyi "számonkérés" volt, hogy általunk választott (valláshoz kapcsolódó) témában írjunk egy 7-10 oldalas beadandót, erre kaptuk a félévi/év végi jegyet.

2022. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Katolikus iskolába jártam. Amikor apáca tanította a hittant még témazárót is írtunk. Nem volt egyébként nehéz, mert csak azt kérte számon amit megbeszéltünk, hogy aki nem vallásos is meg tudja tanulni.
2022. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hittan ugyanolyan tárgy, mint a többi. Tehát dolgozatot is lehet íratni.
2022. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utálok hittanra járni, pont holnapra kell megtanulni csomó kérdésre a választ, ilyen full hülyeségek amúgy, a tanárnő válasza az volt hogy enélkül nem engedhet el bennünket általánosból, hogy ezt nem tudjuk...

Középsuliba amúgy sem fogok járni hittanra, szóval butaságnak tartom ezt az egészet...

2022. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!