Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan épül fel az emelt...

Hogyan épül fel az emelt történelem érettségi?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kívácsni, hogy például a tesztfeladatok bármiből kikerülhetnek, vagy a közzétett szóbeli tematikából csak?

És az esszé azokból lehet, ami a szóbelibe nincsen benne? Vagy mind a két résznél kérdezhetnek bármit?

Nagyon el vagyok veszve, azt se tudom hogy tanuljak, hogy jó legyen:(



2022. ápr. 18. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Oktatas.hu-n fen van az eddigi összes érettségi bruh.....
2022. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha már nem segítesz semmit, légy szíves legalább helyesen írni, köszi :)
2022. ápr. 18. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a régi vagy az új NAT szerinti követelmények vonatkoznak rád.

Ha a régi: [link]

Ha az új: [link]

Egyébként abban igaza volt az első válaszolónak, hogy minden (ez, a korábbi érettségik és rengeteg egyéb infó) fentvan az oktatas.hu-n.

2022. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt értem, tudom mik a követelmények, de köszönöm szépen a választ! :)

Arra lettem volna kíváncsi, hogy van- e bármilyen rendszer, az esszék a szóbeli tematikából kerülhetnek-e ki, de akkor gondolom nincsen. :(

2022. ápr. 18. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem csak szóbeli tematika. Ráadásul szerepelnek alatta fogalmak, nevek is, amiket tudni kell.
2022. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!