Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megírathat velem a tanár egy...

Megírathat velem a tanár egy 5 hónappal ezelőtti dolgozatot?

Figyelt kérdés
Novemberben volt egy dolgozat amit nem írtam meg, mert hiányoztam és azóta még nem pótoltam be, mert a tanár általában elfelejtette behozni, meg egy csomó másik dogát is írtunk. Egy ilyen régi dolgozatot megírattathat most szerintetek?

2022. ápr. 25. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola házirendjét nézd meg.
2022. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

A tanároknak csak betartatni szokásuk a házirendet nem betartani. Úgyhogy teljesen mindegy mi van benne.

A kérdésre válaszolva elég nagy kibaszásnak gondolom, hogy az ő feledékenysége miatt szivat. De ha meg akarja úgy is megfogja iratni.

2022. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Miért, ma már nem kell tudnod azt, amit fél évvel ezelőtt tudnod kell?

Olyanból nem írathat, amit még nem tanultatok, pl. jövő évi tananyagot, vagy ami nem a tananyag része.


Nekem volt egy szaktanárom aki folyton olyanokat kérdezett, hogy mikor süllyedt el a Titanic, hány napig vemhes a kisegér... Persze csak poénból, aztán poénból be is írta az egyest, de év végén mindenkit tök jól átengedett, meg felejthetetlen oszálykirándulásokat szervezett, szóval akármilyen dilis volt, azért én bírtam.

2022. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!