Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Tóparti...

Mi a véleményetek a Tóparti gimnázium német tagozatáról Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Mennyire erős a nyelvi oktatás? Iskolai programok milyenek? Melyik kollégiumba laknak a lányok? Egyetemi felkészítők vannak, és ha igen akkor mennyire segít?

2022. ápr. 28. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Én egyedül a Nemes Nagy Ágnes Kollégiumról tudok.

A többit nem tudom, én vasváris voltam.

2022. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is Vasváris voltam és egy kolis lány osztálytársam volt aki szintén a Nemes Nagy Ágnes Koliban volt.
2022. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen, ezt nem tudtam
2022. ápr. 28. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha teheted inkább kerüld…
2022. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért pontosan?
2022. ápr. 28. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem túl sok jót hallottam róla. De maga az egész iskola egy versenyistálló, nem számít a gyerekek lelke, csak a teljesítmény. Az igazgatónő olyan mint egy katonatiszt.

De az egész nyilván attól is függ, hogy milyen a osztályközösség, ha jó, akkor ki lehet bírni, és elég jók a nyelvvizsgaeredmények. Szinte mindenkinek van legalább egy. (Persze más kérdés, hogy azt nem tudni, hogy hányan jártak különtanárhoz.)

2022. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ez biztató volt :)
2022. ápr. 30. 09:20
 8/10 anonim válasza:
51%
Egyáltalán nem versenyistálló, nem hajtanak senkit, mindenki úgy teljesít ahogy neki megfelelő. Persze aki már általánosban sem szorgalmas vagy jobb képességű az ne akarjon erősebb gimibe menni, egy könnyebb középsuliból is bőven be lehet jutni később felsőoktatásba. Én 4 éves angol tagozaton voltam, első évben főleg nyelvórák voltak csak az adott nyelvből, következő évben jöttek be plusz tantárgyak illetve a második nyelv. Az oktatás minősége főként a tanártól függ, így lutri, de nemtörődöm hasznavehetetlen tanárok nincsenek. A környezet szuper, csendes, kellemes, egész évben sokféle szuper program van. Én imádtam oda járni, bátran javaslom. :)
2022. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja igen, utolsó két évben két általad választott fakultációra járhatsz, ezek plusz órák amiket nagyon komolyan vesznek. Ha szereted a választott tantárgyaidat és fektetsz bele energiát könnyen teljesíthetők az emelt érettségik.
2022. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm válaszod. Már nagyon várom, hogy odamenjek. Én nem gondolom rossz iskolának, és a környezet tényleg magával ragadó <3
2022. máj. 2. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!