Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha rettegek a...

Mit tegyek, ha rettegek a matektól?

Figyelt kérdés
Az első részekben 20-22 pontokat szerzek. Igaz 5-3 pont kéne a ketteshez, de attól félek, hogy a második részhez hozzá sem fogok tudni kezdeni. 3-as lettem matekból év végén és azért lenne gáz ez az egész, mert év végén oklevelet kaptam a tanulmányi eredményeim miatt.

2022. máj. 1. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Gyakorolj mégtöbbet, időre
2022. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha hármast adtak, azzal kifejezték, hogy nem gondolják, hogy meg fogsz bukni, nyugi.

Egyébként meg sokkal hamarabb kellett volna pszichológushoz fordulni, hogy kiderülhessen, ha diszkalkuliás vagy. Jegyezd meg jól ezt az érzést és már most döntsd el, hogy a gyerekeidet majd megkíméled ettől: ha felmerül a gyanú (pl. mert utálják a matekot), máris az iskolapszichológushoz fordultok!

2022. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van a matekon kívül két számolás szakmai tantárgyam amiből ötös vagyok, szóval nem az a gond, hogy nem tudok számolni, hanem be vagyok szarva.
2022. máj. 1. 11:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az első részben sikerül ennyi pontot elérned, akkor kétlem, hogy a többi részhez nem tudnál semmit írni.

Ha nem is tudod végigcsinálni a feladatokat, részpontokat biztos kapsz.

2022. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Ne rettegj, úgyis megbuksz :)
2022. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es lesz.
2022. máj. 3. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem a matekkal van nálad baj, hanem saját magadról nem tudsz szinte semmit sem... És ez az utóbbi sokkal több gondot tud okozni az életben, mint a matekos gondok, úgyhogy sürgősen kezdjél el megismerkedni magaddal.
2022. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit nem tudok Xddd 4,6 lett az átlagom év végén a megye egyik legjobb középiskolájában.
2022. máj. 3. 20:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Pl. azt nem tudod, hogy hogyan is állsz a matekkal, hiszen azt vizionálod, hogy a második részhez hozzá se fogsz tudni kezdeni, aztán meg írsz egy négyest...
2022. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez inkább pesszimizmus, mint baj
2022. máj. 3. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!