Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli érettségire mennyire...

Szóbeli érettségire mennyire gáz fekete bakancsot felvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Júniusban lesz az előrehozott angol szóbelim, és azon gondolkodtam, viselhetném-e a fekete bőr bakancsomat. Ezen kívül elegánsabb cipőm csak egy pár topánka van, de azokat utálom, szóval inkább a bakancsot venném fel ha lehet. :D

Így néz ki a cipő:

[link]

Tehát egy sima fekete Martens bakancs. Ezen kívül fehér ing és fekete szoknya lesz rajtam.

Mit gondoltok?



2022. máj. 3. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem foglalkozik a lábbeliddel, különös tekintettel arra, hogy az asztal alatt fogod tárolni. Mikor bejössz, abban az 5 másodpercben, akkor meg az arcodat nézik.
2022. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nyáron nem fog beleégni a lábad?
2022. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Kinézetre rendben van, de júniusban én tuti megsülnék benne. Lehet, hogy inkább vennék fel valamit, amit nem szeretek annyira, esetleg kevésbé "elegáns", de bakancsot nem tudna senki rám kényszeríteni nyári melegben.
2022. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is bakancsban érettségiztem. Igaz nem martens de ez amúgy bőven elmegy alkalmi ruhákhoz is.
2022. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. máj. 3. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bomber dzsekit veszel fel mellé, akkor szerintem nem lesz probléma.
2022. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
en egy turacipoben mentem siman
2022. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már többször vizsgáztam ilyen tipusú bakancsban.
2022. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon.
2022. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!