Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Körülbelül 0 tudással mennyi...

Körülbelül 0 tudással mennyi esélyem van angol érettségin?

Figyelt kérdés
Mennyire lesz nehéz? Ez az egy tantárgy ami soha életembe nem ment és kábé semmi nem ragadt rám...A Gimnázium alatt is éppen tudtam tartani a 2-es átlagot és a 4 évből 2 évig tanárunk se volt...

2022. máj. 4. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
13%
2022. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl nehéz, de azért reméld, hogy a tanáraid elég jószívűek ahhoz, hogy itt is átrángassanak egy kettessel.
2022. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél szótárt mindenképp, az lesz a legnagyobb segítséget! Ha a nagyonnagyon alapokat tudod (tagadás, állítás, múltidő, jelenidő, jövőidő, többesszám, stb), akkor a szótár segítségével szerintem össze lehet hozni egy kettes-hármas érretségit. Lesz bőven időd szótárazni, ne siesd el.
2022. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egész jól sikerült szerintem 😁

Az egész osztály besegített, meg az egyik felügyelő tanárnő is 😅

2022. máj. 5. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!