Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan egyetem ahova nagyon a felső réteg jár ?

Figyelt kérdés
Ezt úgy gondolom, hogy gazdagék gyerekei melyik egyetemekre mennek ? Mert nyilván minden egyetem fizetős meg mindenhol lehetnek de olyan kaliberű ,mint Amerikában a Harvard, hogy a felső 10 ezer gyerekei oda járnak. Nem tudom mennyire igaz ez de a Corvinusról ezt halottam, hogy ott sok az ilyen. Más ilyen van még ?

2022. máj. 14. 11:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen.
2022. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Corvinuson sok ilyen van, de ami meg inkabb olyan az szerintem az International Business School
2022. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leginkább a Corvinuson és az ELTE-n (az ÁJK-n mindenképp)
2022. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sincs ilyen.

Nekem inkább "elitebb" szakok jutnak eszembe ezzel kapcsolatban, mint mondjuk SOTE orvosi, ELTE jog, BME mechatro, Corvinus GPME, ELTE pszichológia, ELTE fizika.

Azért azt mondjuk ki, hogy ez csak az én véleményem, nem pedig tény.

2022. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barney37 válasza:
100%
Szerintem akkor már inkább külföldre mennek, ha tudják perkálni a féléveket. Plusz, attól hogy még hogy van pénz, nem biztos hogy a gyerek el is tudja végezni/felveszik. Meg ha van is elég pénz, minek menjenek egyetemre? Dől a lé a szülőktől. Én 1-2 gyereket ismertem, akik tényleg már ott jártak, hogy már annyira mindent megkaptak, hogy kocsikat kaptak minden szülinapra. Gimit elvégezték, pont átcsúsztak, azt utána meg valahol elhelyezkedtek családi vállalkozásban. Persze ez csak saját véleményem és tapasztalatom, nem mindenki pontosan ilyen.Belföldi egyetem inkább főleg közép/felső közép osztályú emberek vannak, egy "elitnek" mondható emberrel se találkoztam még
2022. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!