Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan birkóztok meg azzal,...

Hogyan birkóztok meg azzal, ha nem. úgy sikerült az érettségi, ahogy vártátok?

Figyelt kérdés

A matek emeltemet én ötösre terveztem, de csak négyes lett, és szóbelivel tudom még felhúzni. Nem erre számítottam, 70 százalék körülire terveztem. Nem lesz probléma abból, hogy nem vesznek fel egyetemre, vagy ilyesmi. Csak saját magam felé volt elvárás és most nem tudom hogyan tovább.

Kicsit elszomorodtam. Valaki megküzdött már ezzel?



2022. máj. 24. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Megoldás, többet kell tanulni. Ezen már hiába rágódsz. Az egyetemi vizsgáidra jobban tanulj, mert ott 60% a kettes, nem az ötös. Ezt visszacsinálni már nem tudod, kár is vele hergelned, foglalkoztatnod magad. Lecke a jövőre nézve ennyi.
2022. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor majd az ember igazán megszereti önmagát (nem egoizmusról van szó), akkor nem lesz szomorú vagy letört vagy csalódott az adott eredmény miatt, mert tudja, hogy az adott helyzetből, lehetőségekből kihozta a maximumot.
2022. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!