Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen okra hivatkozva kérhete...

Milyen okra hivatkozva kérhetek több résztvevős szóbeli vizsgát, vagy más tanárnál vizsgát? Kérhetem a vizsgadolgozat betekintését más tanár jelenlétében, vagy a dolgozat újrajavítását más tanár által is? OE

Figyelt kérdés

Van egy tantárgyam, amely jelenleg írásbeli vizsgás, és harmadjára írtam belőle elégtelen vizsgát.


Minden más tárgyam jeles volt ebben a félévben, azt érzem, hogy tényleg szorgalmasan tanulok.


A problémám személyes jellegű. A tárgy egy idős, nagyra becsült prof neve alatt fut, aki az órákat leadta. A vizsgáztatást és a Neptunba a jegyek beírását egy nagyon fiatal, Bsc végzettségű tanársegéd végzi. Ezzel az emberrel egyszer úgy összerúgtam a port, hogy egymás anyázásáig jutottunk.


Azóta minden dolgozatom egyes nála. Még ugyan nem voltam dolgozat betekintésen, de legközelebb elmegyek. Ha nem vagyok elégedett a magyarázataival, hogy miért kapok elégtelent, kérhetem, hogy más tanár is nézze át a dolgozatot?


Kérhetek szóbeli vizsgát más tanárnál? Mi lehet a megoldás?


Az egyetlen dékáni kérelem lehetőségem nem akarom elhasználni egy ilyen senkiházi miatt.


2022. jún. 6. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
TO-n kerdezoskodj, ott tudnak biztosat mondani
2022. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!