Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem mentem be ZH dolgozatot...

Nem mentem be ZH dolgozatot írni, csak simán megbukok?

Figyelt kérdés
Nem mentem be megírni a zht, mert esélytelennek éreztem, és nem akartam ilyen 2 3 százalékkal megbukni úgy, hogy a házifeladatok meg 100 százalékosak... Gáz lett volna. Mi ennek a következménye? Csak simán nem mehetek vizsgázni tehát megbukok, ugye?
2022. máj. 4. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A félév elején elmondták a követelményeket, innentől kezdve nem értem, hogy mi nem érthető a számodra...

Egyébként szokás adni 1 ZH pótlási lehetőséget, úgyhogy ha most nem írtad meg, akkor még van lehetőséged az egyiket kijavítani. Ha mindkettőt elcseszted, akkor már az sincs, viszont gyakorlati utóvizsgát (gyakUV) szintén szokás tartani, bár azon a 90% legalább bukni szokott. A gyakUV feltétele, hogy legalább 1-est kapj a tárgyra, mert ha még azt sem kapsz (például sok hiányzás miatt), akkor ez a lehetőség sincs meg.


Vizsgázni pedig csak akkor mehetsz, hogyha legalább a kettes megvan a gyakorlaton.

2022. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem lett itt semmi elmondva. :)

Köszi a választ!

2022. máj. 4. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van 2 zh, ezek mind oktató függők ki hogy csinálja. Pótzh-t mindenképp szoktak legalább egyet biztosítani. Van olyan is hogy zh nem kötelező, viszont adnak megajanlottat érte, aki meg nem megy el rá az vizsgázik belőle. Nekünk nem egy ilyen tárgyunk volt.
2022. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!