Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neumann János (Eger), milyen...

Neumann János (Eger), milyen iskola?

Figyelt kérdés
Tudnátok róla valami információt adni?
2010. szept. 19. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik legkeményebb, ha nem a legkeményebb gimnázium.
2010. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon jó a hangulat, jó a diákélet. Annyira nem kemény, nem az a céljuk hogy megbuktassanak, hanem az, hogy sikeres legyél onnantól kezdve hogy oda jársz; hogy megtaláld, hogy mit szeretsz tanulni, mivel akarsz foglalkozni. Az iskola átlaga 4-es körül mozog. Ezt az egyedülálló oktatási rendszerrel érik el, meg azzal, hogy relatíve sok jó tanár van, és törődnek veled mint emberrel, nem csak egy halom adat vagy. Ha törődsz a tanulással is, akkor azzal, amit ott megtanulsz felsőoktatás első félévében simán elvagy. Az iskolának saját kolijai vannak, relatíve jól felszereltek, olyan 6-7/10 re értékelném. 10-es a skálán a kaposvároni Klebelsberg Kuno Koli. A koli önmagában free, csak a kajáért fizetsz - havi 15-öt, de ebből kaphatsz kedvezményt, ill. ha nem vagy a koliban lemondhatod az ominózus napokat. A suli tandíja 70k körül van egy évre, és ezen felül a kirándulások, stb. költségét te állod. Bővebb infó [link] . Amúgy ha nagyon érdekel, menj el nyílt napra mindenképp.
2010. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. A diákélet, a hangulat, a közösség nagyon jó. A tanárok ha normálisan állsz a dolgokhoz akkor jó fejek,törődnek veled,bármit meg lehet velük beszélni.A suli programjai is jók,aboszolút igaz az iskolára az "intelligencia, tolerancia,rugalmasság" mottó. Az tény hogy kemény, és sokat kell tanulni, de hol nem?:) Szerintem ahhoz képest, mennyit ijesztgettek vele, hogy milyen kemény lesz, ki lehet bírni. Nagyon ajánlom az iskolát,ha érdekel a nyílt napokra menj el és nyugodtan szólíts le diákokat meg kérdezősködj a tanároktól.
2010. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Juhász Domonkos válasza:
LEGJOBB 2016-BAN IS CSAKANNEUMANN!!!4!
2016. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én az iskola mottójában található "tolerancia" szóval erősen vitatkoznék, illetve az "intelligencia" is kihaló félben lévő faj. Általánosságban valóban elmondható a jó közösség és hangulat, különcként is valamennyire be lehet illeszkedni. A tanárok rendesek, korrektek, főleg az idegennyelvi részleg az, amivel én különösen meg vagyok elégedve. Negatívumként sorolnám a fent említett első mondatom mellett a NIVÁK-ot, mely a suli egy másik épülete főleg számítógéptermekkel, de egyáltalán nem a suli mellett helyezkedik el, egy egész szüneted elúszik, ha oda kell órára menned (személy szerint vannak napjaim az órarendemben, ahol felváltva Neumann-NIVÁK, aztán szaladozhatok). Ha nincs az átlagod 4.0 felett úgy, hogy folyamatosan tanulsz, akkor nem javaslom a sulit. Én kerek 5 egésszel jöttem (a logika híve vagyok), de itt 3-3,5-nél többre nem viszem, mert egyszerűen képtelen vagyok magolni. Így nekem nem is éri meg fizetni az évi 80k-s tandíjat. De ezzel remélem, rajtam kívül kevesebben vannak így.:)
2016. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
CSAK A NEUMANN
2017. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!