Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen szóbeli vizsgára...

Egyetemen szóbeli vizsgára mibe érdemes menni?

Figyelt kérdés
Ezt arra értem, hogy nőként pláne így nyáron egy csinosabb ruha is jó lehet-e vagy inkább maradni kéne a tipikus nadrág/szoknya+ing kombinációnál? Mennyire figyelnek erre oda?

2022. jún. 19. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy hova jársz. Ott az OE-n a legtöbben(én is) úgy jöttek mint aki a Tesco-ba készül kb
2022. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egészségtudományi szak. A tanár órákon is mindig ki volt öltözve, szóval nyilván hozzá egy szóbelire ki kellene. A lényeg igazából,hogy nőként mibe illik kiöltözni? Egy ing/blúz lehet jobb ötlet vagy tényleg egy nyári ruha is akár megfelelő (persze nem kivágott, túl rövid, neon pink ruháról van szó).
2022. jún. 19. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ott valaki ismerős vagy felős akitől meg tudod kérdezni? Mert ez tényleg egyetem függő. De amúgy ha nincs, akkor inkább öltözz ki minthogy ne.
2022. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán ismerek felsőbb évest, meg mivel covid volt tavaly/tavaly előtt ilyenkor, így maximum a már végzősöket lehetne megkérdezni. Nem voltam még én sem covid miatt a karon kívül máshol vizsgán, úgyhogy ezért érdekelne, hogy általánosságban miben érdemes menni, mennyire "kötelező" a fehér ing pl.? Bár jobb kiöltözni, mintha nem, úgyhogy lehet marad a fehér ing, azzal talán nem lehet mellélőni.
2022. jún. 19. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Én fekete nadrágot (nem farmer) és fehér blúzt vettem fel, plusz egy szebb cipőt.


Érdemes rendezett módon megjelenni. Mégiscsak vizsgázni mész.

2022. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oda jársz egy éve. Meg nem vizsgáztál? Nem láttál másokat a vizsgaidőszakban, hogyan voltak felöltözve?
2022. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az idei félévben levő egyetlen szóbelimre egy drapp szoknyában és kék felsőben mentem. Másokhoz képest egyáltalán nem voltam alulöltözve. :D Szerintem ha olyan az egyberészes ruha, akkor nyugodtan lehet abban is menni. De ez nagyon tanárfüggő, nyilván az egyszerű fehér inggel sosem lehet mellélőni.
2022. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt még a karunkon kívül más szóbeli vizsga. A mi karunkon pedig a szak miatt nem az elegáns öltözet elvárt szóbeli vizsgákon.
2022. jún. 19. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!