Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lesz a következménye, ha...

Mi lesz a következménye, ha egyetemen szóbeli vizsgára nem viszem magammal a vizsgajelentkezési papírt? Érvénytelen lesz a vizsga?

Figyelt kérdés
Otthon elfelejtettem kinyomtatni és már a koliban vagyok,itt meg nincs nyomtató

2020. jan. 27. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vinni ilyet, Neptunban látják, hogy felvetted a vizsgát. Felolvassák a névsort/kérdezik a neved, és vizsgázol. Sok sikert!
2020. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De itt kellett nyomtatni ilyen papírt.Csak szóbelire
2020. jan. 27. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Elég fura, hogy kell ilyen. Nemtom hánytól lesz a vizsga, egy korán nyitó fénymásoló üzletbe nézz el. Vagy a TO-n kinyomtatják, ők biztos segítenek.

Ez milyen egyetem?

2020. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
NKE
2020. jan. 27. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Vizsgajelentkezési papír WTF? Ilyen 10 éve se volt.
2020. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy okostelefonon megmutatod, lefotóztatod valakivel, átküldi neked, telón megmutatod. Felesleges kinyomtatni.
2020. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát itt van ilyen.

Arra írják rá a jegyet

2020. jan. 27. 18:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg fura, se az SZTE-n, se az ELTE-n nem találkoztam ilyennel. Vagy nem hoztak semmilyen papírt, vagy az oktató nyomtatott ki egy közöset.


De ha kérik akkor kérik, nyomtasd ki reggel egy fénymásolóban.

2020. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is kell vinni szóbeli vizsgákra (SZTE ÁOK), az a lényege, hogy ha pl a vizsgán azt mondják, hogy 4-es, beírják a papírodra, de hazamész és Neptunba mondjuk 2-es van beírva, mert maguknak rosszul írták be vagy felcserélték a jegyed valaki máséval, akkor tudj mire hivatkozni, ha megkéred őket, hogy javítsák ki.


A kérdésre válaszolva: az adott vizsgáztatón múlik, hogy mi történik, ha nem viszed. Van, aki nem is enged vizsgázni, van, aki jó arc és kinyomtatja neked az irodájában és van, aki nem foglalkozik vele, mert végül is a te védelmedet szolgálja a lap, nekik semmi káruk nem lesz abból, ha nem írják rá a jegyed, neked viszont lehet.

A koliban kérdezz körbe, hátha van valakinek nyomtatója, vagy ha van a közelben olyan nyomtató-fénymásoló üzlet, ami még nyitva van (vagy a vizsga előtt be tudsz ugrani), akkor ott is ki tudod nyomtatni.

2020. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még anno első félév utáni egyik szóbeli vizsgára vittem, akkor a vizsgáztató kérdezte is, hogy hoztam-e a lapot. Mondtam, hogy igen és ráírtam. Azóta viszont ez már eszemben sincs, a vizsgáztatók se szokták kérni. Nem egy kötelező dolog szerintem, tényleg csak bizonyitékként van, ha más jegyet írnak be mint amit a vizsgán kaptál.
2020. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!