Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli vizsgára egyetemen...

Szóbeli vizsgára egyetemen csak és kizárólag fehér inget lehet felvenni?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk egy normálisabb sötétkék is megteszi, fekete öltönynadrággal? Meg kötelező a zakó is, meg a nyakkendő is?

2015. dec. 27. 14:30
 1/5 anonim válasza:
Ha csak simán egy szóbeli vizsgára mész (nem államvizsga, meg ilyen nagyobb dolgok) akkor lényegtelen milyen inget veszel fel. Tanárfüggő is egyébként.
2015. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig fekete ingben, fekete zakóban, fekete nadrágban mentem. Nyakkendőt soha nem vettem. De ez szak függő is, hogy hol, mit engedhetsz meg magadnak, én orvosira jártam, lehet, hogy jogon szóltak volna a nyakkendő miatt.
2015. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőven elég, ha normálisan fel vagy öltözve, nyakkendő sem kötelező. Egyedül akkor érdemes mindenre figyelni, ha az egyik sárkány hírében álló proffal lesz randevúd.
2015. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem kötelező a fehér, hiszen ez nem egy óvodai ünnepély. Állásinterjúrra sem csak fehér ingben mehetsz.
2015. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk a tanár megköveteli ahogy a nyakkendőt is de ez csak az egyik vizsga a többin elég az öltöny , ez szak s tanárfüggő rendesen.
2015. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!