Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült az idei tanév?...

Hogy sikerült az idei tanév? Barátok? Szerelem? Jegyek? Tanárok? Előző tanévhez képest? stb.

Figyelt kérdés
Nyugodtan írjatok le bármit:)

2022. jún. 20. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag jól. Szereztem új barátokat, összejöttem a barátnőmmel, hasonlóan lusta vagyok, mint tavaly, így jegyek nem sokat változtak, de néhány tantárgyból, ami nekem fontos, javítottam. Az előzőnél jobban, de van még mit csiszolni rajta.
2022. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátok:

Megismertem az edzés hatására jó pár embert, akivel nagyon jó viszonyt ápolok. A régi barátok megmaradtak, bár az egyikben hatalmasat csalódtam, mert valami nagyon nagy patkányságot csinált, mindegy.. :D


Szerelem:

Elkezdtem ismerkedni, több kevesebb sikerrel. Összejöttem egy lánnyal, majd csúnyán átvert, nem illettünk össze, minden elhitetett velem.. Nem tartott sokáig szerencsére, de még mindig megvisel, mert Ő volt az első lány, aki iránt éreztem valamit.. Na mindegy, az edzés mindig itt lesz nekem. :D


Jegyek:

Végzős voltam, ezért kicsit lazábbra vettem a dolgokat, de így is nagyon jól alakultak a dolgok, 4,7-es átlag év végén + érettségi is jól sikerült, ahhoz képest, hogy semmit sem készültem.

2022. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Jegyek:

5-ös lett minden, erre büszke vagyok.

Barátok:

Sosem voltak, idén se lett. Nyáron nem tudom mit kezdek magammal, mert senki sem keres.

Barátnő:

Erről ne is beszéljünk, esélytelen.

Tanárok:

Egész jók, párnak nem bírom a stílusát, de semmi komoly.

2022. jún. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16/F 10. o.

Előző voltam

2022. jún. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!