Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni és egy...

Kovács Zozi kérdése:

Szeretnék lefogyni és egy kicsit izmosodni még a jövő tanév megkezdése elött és ebben kellene segítség sikerülhet?

Figyelt kérdés

Most 15 éves 190cm körüli 99 kilós fiú vagyok, és szeretnék találni egy sportot amivel le tudom adni a felesleget a felső testemről és egy kicsit szeretnék izmosodni is de ez egyenlőre nem sűrgős.

Tanácsokat szeretnék kérni hogy milyen sportok vannak amikkel ezt meg tudom valósítani.

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 28. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy nyár alatt ne várj csodát. Közel egy mázsát izomra váltani nem könnyű, de nem lehetetlen. Egy szép fogyást be tudsz mutatni a nyár végére, de a kocka has, odébb van.


Futással nagyon sok zsírt el lehet égetni, de komoly túlsúllyal azt nem javaslom, nagyon rosszat tesz az ízületeidnek.


Ha rendesen végigcsinálod ennek a videónak a tartalmát rendszeresen, (pár naponmta) az meg hozhatja a gyümölcsét. Közben figyelj az étrendre, olvass utánna, mi mindent tudsz még kezdeni. A koplalást szerintem kerüld, az csak árt.


Ha az első videóban lévő gyakorlatok már nagyon simán mennek, lépj tovább. Hajrá!

https://www.youtube.com/watch?v=neeM-VzAvIA

2016. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy annyira elhízva... ha eddig nem sportoltál semmit, akkor javaslom a bicajozást (napi 30-40 km), összejön az hamar.


Nekem bejött a judo, de igazából akármelyik harcművészet is sokat ad az embernek. Erősödsz, ügyesedsz tőle, az erősítő gyakorlatokat pedig gyakran párban végezzük, az is nagyon jó motiváció, hogy már csak a társad miatt sem "halhatsz meg", végig kell csinálni.

2016. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!