Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Záróvizsgán ez milyennek számít?

Záróvizsgán ez milyennek számít?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz a záróvizsgám,még 4 tételt kell megtanulnom,a többit tudom.

Tudok folyamatosan 15-20 percig beszélni a tételről elakadás nélkül.

Ez mennyire számít jónak? Ha pl kérdez pár kérdést de azokra nem tudok válaszolni, attól még megvan a kettes legalább, ha magamtól viszont el tudom mondani az egész tételt?

Illetve mennyire szakítják meg az embert,ha tudja folyamatosan a tételt, engedik,hogy végigmondjak az egészet?



2022. jún. 20. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk sokkal többet ér, ha a kérdésekre tudsz válaszolni, hiszen akkor látják, hogy érted is az anyagot, nem pedig csak bemagoltad. Plusz ismerek olyat, aki elmondta 4esre a feleletét, aztán a kérdések során megbuktatták, mert kiderült, hogy semmit nem tudott, csak bemagolta az összes tételt.
2022. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják hagyni, hogy elszavald. Max. az elejét meghallgatják, hogy jó témakörről beszélsz-e, ha látják, hogy igen, akkor szépen belekérdeznek a lényegbe. Ha nem megy, akkor rávezetnek jobb esetben.

Múlt héten záróvizsgáztam, nem várták meg míg magamtól eljutok a lényegig, hanem inkább konkrétan rákérdeztek.

Sok sikert, hajrá!

2022. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát de ha tételt kell tanulni akkor mégis mi mást kérdezhet mint ami a tételben van leírva??
2022. jún. 22. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ők nem tudják mi van a tételedben.
2022. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nsm,de a tétel címét tudják,arról kérdeznek csak gondolom ami ahhoz kapcsolódik.
2022. jún. 22. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Abból is a lényeget. Rizsa nem kell nekik.
2022. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!