Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kemia szakra eleg...

Szerintetek kemia szakra eleg lesz a pontom?

Figyelt kérdés

384 pontom lett, tavaly 331 volt (ami az utobbi par évet nezve magasabbnak szamitott), a 380-at pedig 2009-tol nem erte el a ponthatar, es jellemzoen 300-330 kozott mozgott eddig.

Koszonom elore is a valaszokat! (ELTE-TTK)


2022. jún. 25. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztosan elég lesz. Nem idegeskednék ezen a helyedben :)

Én 410-el halál nyugodt vagyok, SZTE kémia első helyen.

2022. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod :)

Hat azt nem csodalom hogy halal nyugodt vagy. A szte-re 330 ponttal is halal nyugodt lennek, nemhogy ennyivel:)

(Itt fontos megemlitenem, hogy nem azert irtam mert az szte rosszabb lenne, mint az elte, ugyanis mint tudjuk az egyetem szinvonalat nem a ponthatarok hatarozzak meg). :D

2022. jún. 25. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az SZTE és az ELTE is szuper, inkább a város a kérdés, hogy kinek mi a szimpatikusabb. Szerintem esélytelen, hogy az ELTE-n 350 vagy akár feletti ponthatár legyen. Annyit csak nem változik.
2022. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Remélem én is nagyon, eddig a legmagasabb, amit én néztem az 365 volt még úgy 10 éve, aztán volt egyszer 360 (igaz mindkét esetben 400 feletti volt a jelentkezési szám, most meg 280-an jelentkeztek).

Én utálom Bp-t, csak sajnos egyelőre nincsen módomban elköltözni. Na majd ha végeztem az egyetemmel. :D

2022. jún. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!