Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem, építészmérnök...

Óbudai Egyetem, építészmérnök rajz alkalmassági?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt közöttetek olyan aki idén, vagy tavaly felvételizett rajzból az Óbudai Egyetemre? Ahogy elnéztem, most portfóliót kellett csinálni. Mennyire szőrszálhasogatóak? Csak bevittétek a rajzokat, és már mehettetek is, vagy van valami elbeszélgetés? Van infótok a rajz előkészítőről, hogy megéri e?

Jövőre szeretnék felvételizni.



2022. jún. 27. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hehe, nem hogy örülnének, hogy valaki műszaki vénával az épìtőipart választja nem a gépipart vagy az informatikát, ahol sokkal több a pénz meg jobbak a körülmények. Erre nem, még vigyen portfóliót is.
2022. jún. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hello.

Be vittük a rajzokat, és megnézték, hogy benne van-e minden ami kell. Utána mehettünk is. Nem volt elbeszélgetés. Nem kell kiöltözni. Kedvesek voltak.

Viszont igényes munkát adj le. Sok ember nem ment át a rajz alkalmassagin.

2022. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!