Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME építészmérnök rajz alkalma...

BME építészmérnök rajz alkalmassági vizsga hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, akkor az alkalmassági vizsga 1. részeaz, hogy: Meg van adva egy szoba 3 vetülete. Lekell rajzolni 1 irányperspektívából ( mintha benne lennék ). Kell oda valami vonalzó, esetleg körző? Vagy szabad kézzel kell? Mert részemről, akkor nem lesz valami pontos...


Másrészt milyen öltözékbe illik elmenni? Ünneplői, vagy elég az utcai viselet is? :)



2013. máj. 21. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarlak elkeseriteni, de ha nem jartal a BME altal szervezett kulon erre a vizsgara felkeszito tanfolyamra, akkor nem valoszinu, hogy atmesz.
2013. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vihetsz körzőt és vonalzót is, de nem használhatod majd, mert tilos :P Az egész lényege, hogy szabadkezi rajz. 2 részból áll, az első rész a térrekonstrukció (szoba 3 vetülete ahogy mondtad). Itt is vannak trükkök hogy lehet kimérni mi hány méter hova. A második része meg az amikor van egy beállítás és le kell rajzolnod. Ünneplőt fel ne vegyél, olyan mocskos leszel utána, hogy felesleges. Nekem még az arcom is az volt anno.
2013. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat ohmmm szabadkezi az egesz

kell egy radir

2B meg 3B ceruza

ne unneplo

ugyes es gyors legyel

Igyekezz az elso sorba max 2.ba helyet foglalni mert nem fogsz latni kulonben semmit

de fel lehet allni meg lehet nezni a beallitast is amugy.

Lesznek akik ilyen kibszott idegesito hurkapalcaval fognak meregetni meg lesz aki ceruza mellett huzza az egyenest de te ne torodj veluk.

Mindent tudsz mimdenre fel vagy keszulve.

Ugyes vagy te

meglesz ez !

Vagy mar volt is ?

Mikor tudsz eredmenyt ?

Majd ird meg !

Amugy en tavaly voltam es az elso nap az elso csapat voltam benne

nagyon rosszul sikerult az elso feladatom

a beallitas se lett szep

de sikerult

:)

Evente 300 embernek osszejon azert....

;) puszi

2013. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!